Domovská stránka » Aktuality » Unikátna novinka na liečbu kŕčových žíl prvýkrát na Slovensku

Unikátna novinka na liečbu kŕčových žíl prvýkrát na Slovensku

Kŕčové žily vznikajú často vďaka rodinnej dispozícii, ale k ich rozvoju prispieva aj spôsob života a práce. Sú ochorením, ktoré  postihuje najviac povrchový žilový systém dolných končatín. Sú viditeľné a často vystupujú na povrch kože, preto sa veľmi ľahko stanú kozmetickou vadou. V Blumental Clinic riešime všetky formy kŕčových žíl, a to od tých najmenších metličkovitých varixov až po rozsiahlejšie formy. Základom úspešnej liečby je dôkladné vyšetrenie, na základe ktorého sa stanoví ďalší liečebný postup kŕčových žíl.

Odstráňte kozmetický problém kŕčových žíl

Pre kozmetické laserové zákroky na metličkách a retikulárnych žilách s trvalým efektom využívame najmodernejšiu metódu CLaCS, kombinujúcu cryolaser QUANTA Light C EVO s chladiacím zariadenim Zimmer Cryo 6 so sklerotizačným roztokom a vysokou mierou chladenia. Zákrok pre takúto sklerotizáciu vyživovacej žily sa robí s pomocou najmodernejšej infrakamery VeinViewer Vision2.

Jediná klinika na Slovensku a v Česku  

Sme špecializovanou a zároveň jedinou klinikou v celej Slovenskej a Českej republike, ktorá vlastní a pracuje so špičkovo vybaveným laserom. Cryolaser  QUANTA Light C EVO je laserom s dlhým a krátkym pulzom. Séria Quanta Light EVO má viacnásobné vlnové dĺžky pre najvyššie výzvy v oblasti laserových aplikácií. Bola vyvinutá tak, aby uspokojila potreby každej klinickej ambulancie so schopnosťou vykonávať najširšiu škálu dermatologických a estetických procedúr. Séria kvantových svetiel EVO pozostáva zo systémov s dvoma laserovými dutinami, ktoré umožňujú vybrať si, aké vlny chcete v každej dutine. Každé kvantové svietidlo EVO má potom schopnosť pridať ďalšie vlny prostredníctvom svojho pripojenia TWAIN.

Plne flexibilný laser

  • Až 4 vlnové dĺžky v tej istej jednotke
  • Kompletná sada násadcov
  • Automatická detekcia veľkosti bodky
  • Voliteľne vložený chladič kontaktu
  • Voliteľný adaptér Skin Cryo pre systémy Zimmer Konektor
  • TWAIN pre možnosti IPL a Er: YAG

Zdieľajte článok: