Neváhajte a zistite, či sa problém kŕčových žíl týka aj vás!

Nedovoľte, aby sa z nenápadných symptómov stalo vážne ochorenie!

Kŕčové žily

Kŕčové žily dolných končatín, odborne nazývané varixy, sú akékoľvek rozšírené, predĺžené či vinuté žily bez ohľadu na ich veľkosť. Sú prejavom chronickej žilovej nedostatočnosti, ktorá postihuje 10 až 40 % populácie sveta. Kŕčové žily patria medzi najrozšírenejšie civilizačné ochorenie vo vyspelých krajinách. Nie sú len estetickou záležitosťou, ale aj vážnym zdravotným problémom.

 Zavolajte nám: +421 911 070 050

Kŕčové žily a ich odstránenie

Kozmetické a estetické zákroky

Metličky sú tenké kŕčové žily priamo pod pokožkou zvyčajne nie sú viditeľné okom, ale časom vystúpia na povrch, opuchnú a mierne sa zapália. Tieto žilky majú fialovú, tmavomodrú alebo červenú farbu a sú prvým štádiom chronického žilového ochorenia.

CLaCS

Metóda spočíva v zobrazení drobných metličiek v koži a podkoží pomocou špeciálneho svetla, v ich „popálení“  laserom a následnom vpichnutí sklerotizačnej látky, kde ako „lokálna anestézia“ pôsobí silné chladenie

Viac

Chirurgické zákroky

Chronickým žilovým ochorením označujeme rôznorodé chorobné stavy žilového systému s chronickým priebehom, ktoré majú pôvod v poškodení žilovej steny. Ide o chorobný stav, a preto je nevyhnutné ich rozpoznať a vyriešiť skôr, ako sa zbaviť kŕčových žíl.

Laserová ablácia

Ultrazvukový diagnostický systém Canon XARIO 100MX USG mapping umožňuje nasondovanie postihnutej žily bez nutnosti väčších rezov a pomocou endovaskulárneho lasera (EVLT) s vysokou teplotou je poškodená cieva uzatvorená bez porušenia jej okolia

Viac