Domovská stránka » Aktuality » Prečo sa kŕčové žily viac nevrátia? Posvietime si na ne!

Prečo sa kŕčové žily viac nevrátia? Posvietime si na ne!

Kŕčové žily sú pre mnohých ľudí kozmetickým problémom, najmä v začiatočných štádiách, ak ešte nepociťujú výrazné bolesti nôh. Najlepším riešením je začať účinnú liečbu včas. Na vaše kŕčové žily si dopodrobna posvietime, a to doslova…V Blumental Clinic používame špeciálnu infrakameru, ktorá premieta cievny systém na kožu. Vďaka nej je odstránenie kŕčových žíl alebo metličiek oveľa jednoduchšie a bezbolestné.

Najnovšia metóda vizualizácie žíl

Sme jednou z mála kliník, ktorá pracuje s tzv. VeinViewer, čo predstavuje najnovšiu metódu vizualizácie žíl prostredníctvom infrakamery. Lekárom ponúka bezbolestný spôsob, ako vidieť polohu žíl v reálnom čase. Vďaka tomuto prístroju teda môžu odborníci spoľahlivo určiť najvhodnejšie miesto pre umiestnenie ihly a tým predísť neželaným komplikáciám. VeinViewer identifikuje žilu, ktorá spôsobuje rozvetvené metličky a umožní ju cielene ošetriť. Do vizualizovanej prívodnej žily sa tak následne ľahko vpichuje sklerotizačný roztok a na záver sa zasiahne laserom špeciálnej vlnovej dĺžky.

Ako VienViewer  funguje?

VeinViewer funguje tak, že zobrazí neškodné infračervené svetlo na koži, ktoré je absorbované krvou a odráža sa do okolitého tkaniva. Všetko je zachytené a spracované pomocou počítača, ktorý v reálnom čase zobrazí LED obraz žíl na koži. VeinViewer umožňuje sonografickú navigáciu a zobrazuje žily až do hĺbky 10 mm pod kožu. Neexistujú žiadne riziká alebo vedľajšie účinky spojené s týmto prístrojom. Odborník ihneď vidí poškodenú žilu, s ktorou musí pracovať, takže následný zákrok zaručuje bezbolestnosť. Prístroj pomáha k efektívnemu a bezpečnému odstraňovaniu žiliek bez nežiadúcich reakcií a nutnosti nosenia kompresívnych pančúch.

Najvyspelejší VeinViewer VISION2

V Blumental Clinic pracujeme s najvyspelejším modelom VeinViewer VISION2. Ponúka viac možností prispôsobenia, než akékoľvek iné cievne zobrazovacie zariadenia. VeinViewer VISION2 je odolný a s jeho ramenom a flexibilným zápästným kĺbom je manévrovanie do požadovanej polohy ľahšie. VeinViewer VISION2 umožňuje zmeniť farbu premietaného obrazu, otočiť alebo zmeniť veľkosť obrazu, zlepšiť ho pomocou jemných detailov, zvýšiť či znížiť jas obrazu alebo prijať a uložiť súbor PNG. Výhodou všetkých týchto úprav je to, že lekár môže zvoliť režim, ktorý poskytuje najlepší obraz pre neho, a súčasne pre liečeného pacienta. Objednajte sa na toto vyšetrenie do Blumental Clinic ešte dnes. Neváhajte si rezervovať svoju nezáväznú konzultáciu.

Zdieľajte článok: