kŕčové žily
Domovská stránka » Aktuality » Kŕčové žily – rýchla úľava od bolesti a moderné odstránenie varixov

Kŕčové žily – rýchla úľava od bolesti a moderné odstránenie varixov

Medzi civilizačné ochorenia, ktoré postihujú mnoho ľudí po celom svete, patria práve kŕčové žily. Okrem estetického problému sprevádza kŕčové žily mnoho príznakov, ktoré dokážu ovplyvniť bežný deň a psychiku pacienta. Existujú však rôzne metódy odstránenia varixov. Podstúpte inovatívnu operáciu kŕčových žíl v Blumental Clinic a zbavte sa nepríjemnej bolesti čo najskôr.

Rýchla úľava od bolesti kŕčových žíl

Kŕčové žily sú bežným problémom, ktorý postihuje mnoho ľudí. Okrem estetických obáv môžu spôsobovať aj bolesť či nepohodlie. Našťastie existujú moderné techniky, ktoré ponúkajú rýchlu úľavu od bolesti a efektívne odstránenie varixov. Medzi najúčinnejšie metódy patria CLaCS, EVLT a Miniflebektómia.

kŕčové žily

Inovatívna procedúra CLaCS

Metóda CLaCS, čo znamená Cryo-Laser and Cryo-Sclerotherapy, je inovatívna procedúra, ktorá kombinuje využitie lasera a kryoaplikácie na odstránenie kŕčových žíl. Táto metóda je minimálne invazívna a nevyžaduje si chirurgický zákrok. Laserové ožarovanie pomáha zničiť poškodené žily, zatiaľ čo kryoaplikácia zabezpečuje chladenie a znižuje nepohodlie počas procedúry. CLaCS je efektívna nielen pri odstraňovaní varixov, ale aj pri zmiernení bolesti a opuchov nôh, ktoré sú v prípade kŕčových žíl veľmi časté.

Minimálne invazívny zákrok EVLT

Ďalšou modernou metódou je endovaskulárna laserová terapia (EVLT), ktorá je tiež známa ako endovenózna laserová terapia. Táto procedúra sa vykonáva pod lokálnym umŕtvením a zahŕňa zavedenie tenkého laserového vlákna priamo do postihnutej žily. Laserové svetlo potom spôsobuje tepelné poškodenie steny žily, čo vedie k jej zatvoreniu a postupnému zaniknutiu. EVLT je minimálne invazívny zákrok, ktorý poskytuje vynikajúce výsledky s minimálnym rizikom komplikácií.

Miniflebektómia – chirurgický zákrok

Miniflebektómia je chirurgický zákrok, ktorý sa používa na odstránenie väčších kŕčových žíl. Počas tohto zákroku chirurg vykonáva malé rezy na koži a odstraňuje postihnuté žily pomocou špeciálnych nástrojov. Táto metóda je obľúbená v prípadoch, keď sú žily príliš veľké na to, aby boli účinne odstránené laserom alebo skleroterapiou.

Ako zvoliť správnu metódu odstránenia kŕčových žíl?

Výber správnej metódy na odstránenie kŕčových žíl závisí od individuálnych faktorov, ako napríklad od veľkosti a umiestnenia žíl, zdravotného stavu pacienta a preferencií lekára. Je dôležité celý tento proces odstránenia kŕčových žíl konzultovať s odborníkom a vybrať si metódu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim konkrétnym potrebám a očakávaniam.

CLaCS odstránenie kŕčových žíl

Vyriešte svoj problém s kŕčovými žilami v Blumental Clinic

CLaCS, EVLT a miniflebektómia sú moderné a účinné metódy na odstránenie kŕčových žíl, ktoré poskytujú rýchlu úľavu od bolesti a zlepšujú estetický vzhľad nôh. Je dôležité mať na pamäti, že každá metóda má svoje výhody a obmedzenia, a preto by malo byť rozhodnutie o výbere metódy založené na individuálnych potrebách a konzultácii s odborníkom. Hľadáte špecialistu na kŕčové žily? V Blumental Clinic sa o zdravie a vzhľad vašich nôh postará tím špecializovaných odborníkov. Objednajte sa na vstupnú konzultáciu zadarmo a podstúpte operáciu kŕčových žíl čo najskôr.

Zdieľajte článok: