darčeková poukážka na liečbu kŕčových žíl
Domovská stránka » Aktuality » Darčeková poukážka do Blumental Clinic – skvelý darček k MDŽ

Darčeková poukážka do Blumental Clinic – skvelý darček k MDŽ

Málo ľudí si uvedomuje, prečo sa vôbec Medzinárodný deň žien oslavuje. Práve tento deň je príležitosťou na vyjadrenie lásky, úcty a vďačnosti všetkým ženám, ktoré vo svojom okolí máte, a to bez ohľadu na to, či je to vaša manželka, mama, sestra alebo dcéra. Pokiaľ hľadáte originálny spôsob, ako potešiť výnimočnú dámu, práve darčeková poukážka do Blumental Clinic je tou správnou voľbou. Týmto spôsobom dokážete prinavrátiť krásu a zdravie nohám a zbaviť sa kŕčových žíl efektívnym spôsobom.

Blumental Clinic – špecializovaná klinika na liečbu kŕčových žíl

Blumental Clinic je renomovaná klinika, ktorá sa špecializuje na liečbu a odstránenie kŕčových žíl. Využívame moderné technológie, vďaka ktorým je odstránenie kŕčových žíl efektívne a vysoko účinné. V závislosti od rozsahu kŕčových žíl môžete podstúpiť 3 rôzne druhy operácií.

Medzi možnosti liečby, ktoré je možné v našej klinike podstúpiť patria:

  • EVLT – operácia laserom
  • CLaCS – inovatívna liečba
  • Miniflebektómia

 

Obrovskou výhodou sú aj moderné priestory, špecializovaný tím lekárov, skvelá dostupnosť, osobný a individuálny prístup k pacientom a rýchla rekonvalescencia po zákroku.

diagnostika a vyšetrenie kŕčových žíl

Miniinvazívne spôsoby odstránenia kŕčových žíl sa totižto vykonávajú ambulantne v lokálnej anestézii a bez nutnosti väčších rezov. Výhodou týchto zákrokov je minimálna bolestivosť zákroku, veľmi krátka pooperačná rekonvalescencia a rýchly návrat do pracovného procesu bez nutnosti PN. Nasondovanie žily sa vykonáva len vpichom, preto na nohách neostáva jazva. Zároveň môžete operáciu kŕčových žíl podstúpiť kedykoľvek počas roka.

Prečo je darčeková poukážka na MDŽ skvelou voľbou?

Mnoho žien v súčasnosti trápi zdravotné ochorenie kŕčových žíl. Okrem estetického hľadiska sprevádza kŕčové žily mnoho príznakov, ako napríklad bolesť, svrbenie, tŕpnutie nôh, nočné kŕče a podobne. Kŕčové žily však vplývajú aj na psychickú stránku. Preto je potrebné problém s varixami riešiť čo najskôr.

Darčeková poukážka do Blumental Clinic je skvelou voľbou nielen k MDŽ, ale na každú príležitosť. Takýmto spôsobom môže vaša milovaná dáma objaviť svet bez bolesti a kŕčových žíl. V závislosti od typu kŕčových žíl je pacientke nastavená liečba šitá na mieru.

Darujte zdravé a pekné nohy bez kŕčových žíl v podobe darčekovej poukážky a doprajte niekomu z vašich blízkych jedinečný zážitok. Objednajte si darčekovú poukážku ešte dnes a darujte zážitok, ktorý zostane v pamäti navždy.

Ako zakúpiť darčekovú poukážku do Blumental Clinic?

V Blumental Clinic je možné si zakúpiť až 4 darčekové poukážky v rôznych cenových kategóriách. Vybrať si môžete darčekovú poukážku v hodnote 50 €, 120 €, 200 € alebo 500 €. Následne je potrebné vyplniť fakturačné údaje, zadať platobné údaje a objednať. Darčeková poukážka vám príde na vami uvedený e-mail. Aj takto jednoducho môžete darovať ten najkrajší darček v podobe zdravia k sviatku MDŽ.

Darujte darčekovú poukážku na MDŽ do Blumental Clinic

Darčeková poukážka do Blumental Clinic nie je len takým obyčajným darčekom. Je to skvelá príležitosť pre ženu, aby si dopriala skvelú starostlivosť, zbavila sa kŕčových žíl raz a navždy a cítila sa opäť sebavedomo. Darujte v tento Medzinárodný deň žien svojej žene výnimočný darček – darčekovú poukážku do Blumental Clinic.

Zdieľajte článok: