Domovská stránka » Aktuality » Nedovoľte kŕčovým žilám zničiť vaše leto!

Nedovoľte kŕčovým žilám zničiť vaše leto!

S teplejším počasím sa nevyhnutne spája aj nosenie krátkych šiat, sukní či šortiek. Nosenie letného oblečenia so sebou prináša aj odhalenie farebných, vypuklých a nevzhľadných kŕčových žíl. Práve tento neestetický look dokáže zamávať s ktorýmkoľvek sebavedomím. Ba čo viac, kvôli kŕčovým žilám môžete niekedy vyzerať omnoho staršie, než v skutočnosti ste. Nemusíte sa však obávať, pretože vašich problémov s kŕčovými žilami sa viete zbaviť už do leta!

Moderná liečba

Dobrou správou je, že liečba kŕčových žíl je omnoho bezpečnejšia, lacnejšia a jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Aj preto ju viete podstúpiť kedykoľvek v priebehu roka. V Blumental Clinic je liečba kŕčových žíl zameraná výlučne na individuálne potreby každého pacienta, aby sme dosiahli lepšie výsledky a čo najrýchlejšie zotavenie. 

mlada zena s krasnymi nohami bez krcovych zil na plazi

Metličky

Na liečbu metličiek využívame inovatívnu metódu CLaCS, kombinujúcu najmodernejšie metódy a prístrojové vybavenie. Ako metóda CLaCS prebieha? V prvom rade je postihnutá žila neustále chladená laserom. Lekár následne využíva najtenšiu možnú ihlu a do žily vpichuje sklerotizačný roztok. Pri znecitlivení intenzívnym chladením pacient cíti len minimálne pálenie alebo štipkanie.

Každý vpich lekár nakoniec prelepí a klient môže pokračovať v bežných činnostiach svojho dňa bez obmedzení. Roztok sa vstrebáva približne 2 mesiace, pričom budú metličky postupne miznúť. Najlepšie na tom je, že už po jednom ošetrení mizne minimálne 70 % metličiek.

Kŕčové žily

Jedným z najúčinnejších liečebných postupov pre hlbšie kŕčové žily je liečba pomocou endovaskulárneho lasera. Ide o mimoriadne rýchlu a efektívnu liečbu kŕčových žíl laserom. Do tohto lasera sa zapojí ultratenké laserové vlákno, ktoré v operovanej žile vydáva žiarenie. To sa v operovanej žile premení na teplo, postihnutú žilu uzavrie a umožní jej vstrebanie.

Celý zákrok odstránenia kŕčových žíl sa vykonáva v lokálnej anestézie a pod ultrazvukovou kontrolou. Najväčšou výhodou tejto procedúry je minimálna bolestivosť po zákroku, žiadne jazvy a krátka pooperačná rekonvalescencia.

bose zenske nohy na plazi a pocit tazkych noh

Trápi vás bolesť nôh spojená s nepríjemným pocitom ťažkých nôh, opuchom či nepríjemnými kŕčmi? Neberte ťažké nohy na ľahkú váhu! Aj z nenápadných symptómov sa môže ľahko vyvinúť vážne ochorenie. Čím skôr tento problém začnete liečiť, tým budú dlhodobé klinické a kozmetické výsledky lepšie. Rezervujte si termín vašej úvodnej konzultácie ešte dnes!

Zdieľajte článok: