Domovská stránka » Aktuality » Darujte na Vianoce liečbu a odstránenie kŕčových žíl

Darujte na Vianoce liečbu a odstránenie kŕčových žíl

Chcete obdarovať svojich rodinných príslušníkov niečím, čo im zlepší ich zdravie? Darovať môžete rôzne výživové doplnky, estetické zákroky, ale aj poukážku na odstránenie a liečbu kŕčových žíl. Objednajte si darčekovú poukážka ešte dnes online.

Odstránenie kŕčových žíl ako darček

Premýšľali ste nad tým, ako potešiť seba alebo svoju blízku osobu? Obdarovať svojich rodinných príslušníkov alebo známych môžete čímkoľvek. Okrem veľmi populárnej kozmetiky, oblečenia alebo elektroniky sú v dnešnej dobe veľmi žiadané aj rôzne doplnky výživy a zdravie v rôznej forme. Vedeli ste, že môžete darovať aj odstránenie a liečbu kŕčových žíl? Kŕčové žily patria v súčasnosti medzi civilizačné ochorenie, ktoré sa najčastejšie objavuje vo vyspelých krajinách. Nie je presne zadefinované, u koho môžu kŕčové žily vznikať. Samozrejme, medzi rizikové skupiny patria tehotné ženy, ženy po 50-tke, obézni ľudia, tí, ktorí pri práci dlhodobo stoja alebo sedia či ľudia so sedavým spôsobom života.

darčekova poukazka na krcove zily

Komu darovať liečbu a odstránenie kŕčových žíl?

Pociťujete vy alebo váš blízky príznaky kŕčových žíl alebo vás trápi ochorenie kŕčových žíl? Potom je potrebné čo najskôr podstúpiť liečbu a odstránenie kŕčových žíl. Pred zákrokom je najskôr potrebné absolvovať konzultáciu, kde vám špecialisti vaše kŕčové žily vyšetrenia, určia diagnózu, liečbu a spôsob odstránenia. Konzultácia je nezáväzná, a preto je vhodné ju absolvovať, aby ste zistili, či ide o ochorenie kŕčových žíl alebo je problém v niečom inom. Na konzultáciu nepotrebujete výmenný lístok. Stačí, ak sa priamo objednáte na termín, ktorý vám bude vyhovovať. Je potrebné si uvedomiť, že kŕčové žily patria medzi zdravotný problém, ktorý môže v tele vyvolať a spôsobiť rôzne iné zdravotné komplikácie, preto neberte vaše nohy na ľahkú váhu. Darovať liečbu a odstránenie kŕčových žíl je pre ľudí s týmto ochorením to správne.

Darčeková poukážka na odstránenie kŕčových žíl

Darovať darčekovú poukážku na odstránenie kŕčových žíl je skvelý darček, ako pomôcť sebe alebo svojej rodine po zdravotnej stránke. Aj odstránenie a liečba kŕčových žíl môže pre niekoho predstavovať finančnú záťaž. Preto sa mnohí pacienti skôr spoliehajú na domácu liečbu, krémy a lieky, ktoré kŕčové žily neodstránia, maximálne potlačia príznaky, ako napríklad opuch nôh, bolesť, tŕpnutie, svalové kŕče a podobne. Nemusíte sa ani obávať dlhej rekonvalescencie. Podstúpiť môžete miniinvazívne estetické, kozmetické alebo chirurgické zákroky, ktoré sa vykonávajú ambulantne a len v lokálnej anestézii. Pacient po zákroku je prepustený domov a môže sám chodiť. Obmedzenie je len vo vykonávaní športu po dobu 3 týždňov. Ide o rýchly a efektívny zákrok, ktorý sa vykonáva pomocou laseru.

darcekova poukazka

Darujte na Vianoce darčekovú poukážku do Blumental Clinic

V Blumental Clinic je možné zakúpiť ako darček DARČEKOVÚ POUKÁŽKU na ktorýkoľvek zákrok pre liečbu kŕčových žíl v nominálnych hodnotách 100 €, 140 €, 200 € a 500 € pre vyčerpanie na služby kliniky podľa priania obdarovaného. Darujte svojim blízkym sebavedomie a zdravie v podobe pekných, silných a zdravých nôh! Darčekové poukážky si môžete objednať prostredníctvom objednávkového formulára alebo na telefónnom čísle +421 911 070 050. Neváhajte nás kontaktovať a objednať si u nás darčekovú poukážku na liečbu a odstránenie kŕčových žíl.

Zdieľajte článok: