vyšetrenie kŕčových žíl
Domovská stránka » Aktuality » Ako prebieha vyšetrenie kŕčových žíl v Blumental Clinic?

Ako prebieha vyšetrenie kŕčových žíl v Blumental Clinic?

Pri spozorovaní prvých príznakov kŕčových žíl je potrebné čo najskôr podstúpiť špecializované vyšetrenie. Objednajte sa na vstupnú konzultáciu do Blumental Clinic a podstúpte vyšetrenie pomocou inovatívnych metód.

Vyšetrenie kŕčových žíl

Kŕčové žily nie sú len estetickým, ale aj zdravotným problémom, ktorý môže viesť k závažným komplikáciám. Vyšetrenie kŕčových žíl je dôležité nielen z hľadiska včasnej diagnostiky, ale aj z dôvodu efektívnej liečby. V Blumental Clinic sa špecializujeme na diagnostiku a liečbu kŕčových žíl, ktorú vykonávame pomocou najmodernejších metód. Práve tie sú rýchle, efektívne a minimálne invazívne.

vyšetrenie kŕčových žíl

Prečo je potrebné podstúpiť vyšetrenie kŕčových žíl?

Kŕčové žily vznikajú, keď chlopne v žilách nefungujú správne, čo vedie k spätnému toku krvi a rozširovaniu žíl. Neliečené kŕčové žily môžu spôsobovať bolesti, opuchy, ťažkosti a v závažných prípadoch aj vredy na nohách. Včasná diagnostika a liečba sú preto dôležité na predchádzanie komplikáciám a zlepšenie kvality života.

Spôsoby vyšetrenia kŕčových žíl

V Blumental Clinic využívame moderné diagnostické metódy, ktoré zahŕňajú:

  • Ultrazvukové vyšetrenie: Pomocou plne digitálneho ultrazvukového diagnostického systému Toshiba XARIO 100MX lekári presne lokalizujú postihnuté žily bez potreby väčších rezov, čo zanecháva minimálne jazvy.
  • VeinViewer Vision2: Tento prístroj umožňuje zobraziť žily až do hĺbky 8 mm, čo umožňuje presné naplánovanie liečby.

Spôsoby liečby kŕčových žíl v Blumental Clinic

V Blumental Clinic využívame rôzne metódy liečby kŕčových žíl, ktoré prispôsobujeme individuálnym potrebám pacientov.

CLaCS (Cryo-Laser and Cryo-Sclerotherapy)

Táto inovatívna metóda kombinuje laserové ošetrenie s kryoterapiou, čo minimalizuje bolesť a maximalizuje účinnosť liečby. Procedúra trvá približne 20-30 minút a nevyžaduje anestéziu.

EVLT (Endovenous Laser Treatment)

Metóda EVLT využíva laserový lúč na uzavretie poškodených žíl. Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii a pod ultrazvukovou kontrolou, čo zaručuje presnosť a minimálnu bolestivosť. Rekonvalescencia je rýchla a pacient sa môže vrátiť k bežným aktivitám už krátko po zákroku.

Miniflebektómia

Miniflebektómia sa používa na odstránenie bočných kŕčových žíl cez malé rezy. Procedúra je minimálne invazívna, vykonáva sa v lokálnej anestézii a zabezpečuje rýchlu rekonvalescenciu s vynikajúcimi kozmetickými výsledkami.

vyšetrenie kŕčových žíl

Vyšetrenie a liečba kŕčových žíl v Blumental Clinic

Vyšetrenie a liečba kŕčových žíl v Blumental Clinic predstavujú moderný a efektívny prístup k riešeniu tohto zdravotného problému. Použitie najnovších technológií a špecializovaných metód zabezpečuje vysokú úspešnosť liečby s minimálnymi komplikáciami a rýchlym návratom pacientov k bežným aktivitám. Ak máte problémy s kŕčovými žilami, návšteva Blumental Clinic môže byť dôležitým krokom k zlepšeniu vášho zdravia a kvality života. Objednajte sa na vstupnú konzultáciu zadarmo do Blumental Clinic a zistite, či sa problém kŕčových žíl týka aj vás.

Zdieľajte článok: