Cievny chirurg

Sme Blumental Clinic – špecializovaná klinika na liečbu kŕčových žíl a iných žilových ochorení. Disponujeme unikátnym prístrojovým vybavením a špičkovým tímom pracovníkov. Ponúkame prácu v stabilnej modernej firme a príjemnom prostredí s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu. Benefitom našej spoločnosti je okrem iného aj zabezpečenie stravy a motivačný odmeňovací systém.

Miesto práce
Bratislava – Mýtna 48

Druh pracovného pomeru
flexibilná dohoda aj rozsah úväzku

Mzda:
základná zložka mzdy a motivačný odmeňovací systém

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Poskytovať špecializovanú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie
  • Samostatne vykonávať, diagnostickú a liečebnú činnosť

Vzdelanie v odbore
Cievna chirurgia

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– Príjemné vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
– Vysoká odbornosť a Pracovné nasadenie
– Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet

Kozmetické a estetické zákroky

Metličky sú tenké kŕčové žily priamo pod pokožkou zvyčajne nie sú viditeľné okom, ale časom vystúpia na povrch, opuchnú a mierne sa zapália. Tieto žilky majú fialovú, tmavomodrú alebo červenú farbu a sú prvým štádiom chronického žilového ochorenia.

CLaCS

Metóda spočíva v zobrazení drobných metličiek v koži a podkoží pomocou špeciálneho svetla, v ich „popálení“  laserom a následnom vpichnutí sklerotizačnej látky, kde ako „lokálna anestézia“ pôsobí silné chladenie

Viac

Chirurgické zákroky

Chronickým žilovým ochorením označujeme rôznorodé chorobné stavy žilového systému s chronickým priebehom, ktoré majú pôvod v poškodení žilovej steny. Ide o chorobný stav, a preto je nevyhnutné ich rozpoznať a vyriešiť skôr, ako sa zbaviť kŕčových žíl.

Laserová ablácia

Ultrazvukový diagnostický systém Canon XARIO 100MX USG mapping umožňuje nasondovanie postihnutej žily bez nutnosti väčších rezov a pomocou endovaskulárneho lasera (EVLT) s vysokou teplotou je poškodená cieva uzatvorená bez porušenia jej okolia

Viac