Recepčná

Sme Blumental Clinic – špecializovaná klinika na liečbu kŕčových žíl a iných žilových ochorení. Disponujeme unikátnym prístrojovým vybavením a špičkovým tímom pracovníkov, do ktorého hľadáme nového člena na pozíciu príjemnej a profesionálne vystupujúcej recepčnej. Ponúkame prácu v stabilnej modernej firme a príjemnom prostredí s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu. Benefitom našej spoločnosti je okrem iného aj zabezpečenie stravy a motivačný odmeňovací systém.

Miesto práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Požiadavky:

  • reprezentatívne vystupovanie
  • prax na podobnej pozícií je výhodou
  • chuť pracovať
  • znalosť nemeckého a anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Výhodou je prax v zdravotníctve, poprípade v kozmetických salónoch.

Náplň práce:

  • zabezpečenie chodu recepcie
  • aktívna komunikácia s klientmi na klinike
  • e-mailová a telefonická komunikácie s klientmi
  • ochota učiť sa

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1 100 € za mesiac